המועדון השיווקי – מפגשים לשדרוג השיווק

יש כל כך הרבה אפשרויות לשיווק: אתר, רשתות חברתיות, ניוזלטר, פלאיירים, מודעות בעיתון ועוד. איך נדע איזה פלטפורמות נכונות לשיווק שלנו ואיך לפנות לקהל שלנו בכל אחת מהאפשרויות?

המועדון השיווקי מאפשר לבעלות ובעלי עסקים שרוצים לשכלל את הכתיבה השיווקית, ללמוד כלים לכתיבה שיווקית בפלטפורמות השונות, להתנסות בכתיבה, לייצר תכנים לעסק שלכם ולקבל משובים על אותם תכנים.

מה מיוחד במועדון?
הכלים הנלמדים במועדון הם כלים מעולם הקופירייטינג, שמשמשים אנשי מקצוע מתחום הפרסום. כעת, אני מזמינה גם אותך להשתמש בידע ובתרגילים שמפעילים את גלגלי החשיבה והיצירתיות, ליצור תכנים שיבלטו מעל תכנים אחרים, ולתרגל את הכתיבה והרעיונות שלך בקבוצת סיעור מוחות עם בעלי עסקים נוספים.

איך זה עובד?
המועדון מורכב מסדרת מפגשים בני שעה וחצי. בין המפגשים, נתרגל את הרעיונות והכתיבה השיווקית בקבוצת פייסבוק סגורה שבה גם יינתנו משובים ויתבצע סיעור מוחות. התוצאה: העסק שלך ייהנה מיותר תכנים ייחודיים שעברו משוב ושיפור.
מה נעשה אם הקורנה לא תאפשר להיפגש?
הסדנה מתקיימת בהתאם להנחיות הקורונה. הסדנה התקיימה בהצלחה עד כה גם בזום וגם במפגשים פיסיים. במידה ונרשמתם לסדנה פיסית ויהיו אילוצי קורונה ולא נוכל להיפגש, יתרת מפגשי הכתיבה יישמרו לכם עד למועד שבו יתאפשר להיפגש.

המועדון הקרוב:

1.png
3.png

ממליצים

1.png

ממליצה בענק על סדנת כתיבה לנוער של שרון!
בני משתתף מתחילת השנה בסדנה ומעולם לא ראיתי אותו כל כך מאושר ומסופק. לאחר כל מפגש אני שומעת ממנו על האווירה הנינוחה שמעניקה ביטחון, על התרגילים המעניינים שמגרים את הדמיון ועל מנחה אחת ומיוחדת שבשלווה, בנועם ובמקצועיות מנצחת על חבורת אוחזי העט.

דינה בוגוסלבסקי חורב, סופרת
אמא של משתתף בסדנת הנוער