סדנת ספר משפחתי

מחפשים לחגוג בפעילות משפחתית מרגשת? סדנת ספר משפחתי מהווה  הזדמנות להתחבר באירוע עם משמעות שייזכר לשנים רבות.

סדנת ספר משפחתי מאפשרת למשפחה שלכם להיפגש למפגש כתיבה ייחודיים שבו אתם יוצרים "ספר משפחתי". הכתיבה מבוססת על תרגילי השראה שונים שבעזרתם המשתתפים כותבים סיפורים על החוויה האישית המשפחתית, כל אחד מהזווית שלו, וביחד נוצר ספר משפחתי מרגש.

למי הסדנה מתאימה? הסדנה מתאימה למשפחות שרוצות לחגוג אירוע מרגש ביחד: יום הולדת עגול, בר או בת מצווה. כל אירוע כזה יכול להישמר כספר משפחתי.  בין אם בחרתם לחגוג עם המשפחה באירוע אינטימי, ובין אם בחרתם שכל המשפחה המורחבת תיפגש בזום, ניתן להתאים את תרגילי הכתיבה והסדנה כולה למשפחה ולאדם שחוגג. אורך הסדנה בין שעה וחצי לשעתיים וחצי, בהתאם לכמות המשתתפים ולאופן שבו תבחרו לחגוג.

התאמות לתקופת הקורונה: הסדנה מתקיימת בהתאם להנחיות הקורונה. ניתן לקיים את הסדנה במפגש פיסי כשמספר המשתתפים תואם את מספר המשתתפים המותר על פי המגבלות. ניתן גם לקיים את הסדנה בזום, ולייצר קירבה בין חלקי המשפחה בלי להיפגש למפגש פיסי.
האם אפשר להדפיס את הספר המשפחתי שנוצר? לאחר סיום הסדנה, אפשר לאגד את כל הסיפורים בצירוף תמונות לספר משפחתי. למשתתפי סדנת ספר משפחתי ניתנת הנחה ב"אלבומי". עלות עיצוב והדפסת האלבום לא כלולה במחיר הסדנה.

הזמינו את הסדנה המשפחתית שלכם עכשיו, ובקרוב יהיה גם לכם ספר משפחתי.

1.png
3.png

ממליצים

1.png

ממליצה בענק על סדנת כתיבה לנוער של שרון!
בני משתתף מתחילת השנה בסדנה ומעולם לא ראיתי אותו כל כך מאושר ומסופק. לאחר כל מפגש אני שומעת ממנו על האווירה הנינוחה שמעניקה ביטחון, על התרגילים המעניינים שמגרים את הדמיון ועל מנחה אחת ומיוחדת שבשלווה, בנועם ובמקצועיות מנצחת על חבורת אוחזי העט.

דינה בוגוסלבסקי חורב, סופרת
אמא של משתתף בסדנת הנוער