עריכה ותוכן

 
כתיבה שיווקית לעסקים

זקוקים לשירותי כתיבה שיווקית לעסקים? בדף זה ריכזתי עבורכם מוצרי כתיבה שיווקית שבהם אני מתמחה:

ברושור

הברושור מפרט בצורה תמציתית את הנקודות העיקריות בעסק ואת היתרונות שלו. כתיבה אפקטיבית תבליט את היתרונות והמידע החשוב בלבד ללא פרטים מיותרים ותאפשר ללקוחות לקבל פירוט מדויק וחיובי על העסק.

 

כתיבת תוכן שיווקי ראשוני לאתר

בעולם העסקי היום, זירת השיווק באינטרנט היא זירה רחבה ומלאת פוטנציאל. אם מנצלים אותה בצורה חכמה ניתן להגיע לקהל המתאים ביותר ולפנות אליו בצורה הממוקדת ביותר. תוכן שיווקי מוצלח לאתר הינו כזה שימשוך את הקורא לפניה לעסק שלך. בעזרת הכתיבה שלנו, התוכן לאתר ימשוך קוראים רבים ויביא לתוצאה המבוקשת- לקוחות נוספים לעסק שלכם.

 

עריכה וכתיבת תכנים שיווקיים לאתרים קיימים באינטרנט

אתרים קיימים, ניתן לשדרג על ידי הוספת תכנים שיווקיים או עריכה ושדרוג של התכנים הקיימים. הוספת התוכן השיווקי הופכת  את האתר לפעיל ומעניין. כתיבה אפקטיבית תאפשר חשיפה רחבה לקהל הלקוחות המתאים. ככל שהתוכן  יהיה דינמי ומעניין יותר, כך התפוצה של האתר בקרב הלקוחות תהיה גדולה ומשפיעה יותר.

 

 

ניוז-לטרים  - כתיבה שיווקית ניהול ניוז-לטרים

העסק שלכם מקצועי בתחומו. שיתוף הלקוחות בידע ובנתונים ימשוך את הלקוחות להתעניין בעסק  ולהכיר את המומחיות שלכם. שיתוף הפעולה בינינו יאפשר את הכתיבה המוצלחת ביותר. שילוב בין הידע המקצועי שלכם לכתיבה האפקטיבית שלנו לצורך יצירת ניוז-לטרים מקצועיים ומרשימים.

 

דפי נחיתה
 
בעולם המהיר שבו כולם מזפזפים, חשוב לכתוב אל הלקוחות בצורה אפקטיבית. הדבר נכון במיוחד בדף נחיתה בעל מטרה ממוקדת. ככל שהכתיבה השיווקית תהיה איכותית יותר, כך גם תוצאות דף הנחיתה יהיו טובות יותר.