מאמינים שאפשר לעשות שיווק בתקציב נמוך?

שיווק בתקציב נמוך? זה אפשרי! למה חשוב למתג ולפרסם?

לפעמים, נראה לעסקים שהשאלה הזו שאלה כל כך בסיסית, שאפילו לא צריך לשאול אותה. אבל מסתבר שיש עסקים שמקלים ראש בנושא.

בפועל, המיתוג והשיווק נמצאים בבסיס ההצלחה של העסק. ככל שהעסק ישווק יותר, כך הוא יצליח למשוך יותר לקוחות ולמכור יותר. בין אם זה בחנות או בכל עסק אחר - אם אתה לא בולט, אתה לא קיים.

אז איך הופכים להיות בולטים?

קודם כל חושבים ומתכננים. עובדים על המיתוג גם באמצעות ההיכרות של בעל העסק עצמו עם העסק והמסר שהיה רוצה לשדר, וגם באמצעות אנשי מקצוע כמו גרפיקאים. ביחד מוצאים קו ייחודי לעסק, צבעים שמזוהים עם העסק, דרך נכונה לפרסם. אחרי שמחליטים על הזהות הפרסומית והקו העיצובי, השמיים הם הגבול.

אם העסק שלכם הוא חנות, תוכלו להדפיס על חלון הראווה מסרים מניעים לפעולה כמו מבצעים או משפט פרסומי. ניתן אפילו להדפיס הדפסות שיודבקו על קיר בחנות, במסעדה או במשרד. כחלק מהמיתוג, לא חייבים שכל ההדפסות יהיו פרסומיות. אפשר להשתמש בהדפסות משלימות שיוצרות אווירה.

גם רכבים של העסק, אפשר ורצוי למתג. רכב הוא פרסומת ניידת שהמון אנשים חשופים אליה.

באמצעות חשיבה יצירתית, אפשר להכין פרסום בזול במרחבים שונים בין אם זה בעולם האמיתי או באינטרנט, יש אינספור אפשרויות פרסום.

אז בעצם, כל פלטפורמה שהיא טובה לפרסום ומיתוג?

נכון! ככל שיראו את העסק שלכם יותר, כך יידעו עליו. ככל שיידעו על העסק יותר כך תגדילו את קהל הלקוחות הפוטנציאלים. משם, הדרך למכירות היא כבר קלה יותר.

וחייבים להשקיע בזה הרבה כסף?

לא חייבים להשקיע הרבה כסף, אבל חייבים לעבוד נכון. אם עושים עבודת הכנה מיתוגית ובוחרים את המקומות הפרסומיים הנכונים, אפשר לבנות פרסום בתקציב הגיוני. לבחור את הפלטפורמות והדרכים בהם אתם משווקים ולמקד את השיווק שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים וצריכים.

בהצלחה!